SmartLook. Poznejte své návštěvníky

Poznejte své návštěvníky díky službě Smartlook.

 

Smartlook je služba, kterou vytvořili programátoři v Čechách a neustále se rozvíjí. Díky této službě můžete sledovat návštěvnost, a jak se zákazníci na vašich stránkách chovají a kam klikají.

 

Služba obsahuje například obrázek vašeho webu, který je na místech kde návštěvníci nejvíce klikají označen určitými barevnými fleky. Čím tmavší barva, tím více návštěvníků na dané místo kliká.

A nejen to. Smartlook umí také nahrávat návštěvy a díky tomu vidíte video na kterém je zachyceno, jak se návštěvník u vás pohyboval. Je to tak trochu nadstavbová služba, když používáte i jiné analytické nástroje (například Google analytics.)

Nástroj www.smartlook.com vám tak umožní sledovat detailně, jak se vaši potenciální zákazníci chovají. To je důležité, pokud jste vlastníkem jakéhokoliv webového projektu. Je to stejné, jako byste sledovali návštěvníka v obchodě a mohli pozorovat, u kterého zboží se zastavuje a jak dlouho u vás vydrží. Bez těchto služeb jako je právě smartlook se již v dnešní době jen těžko obejdete.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *