Podnikejte i při zaměstnání.

Jak podnikat při zaměstnání? Ano jde to!

 

Asi většina z nás by ráda byla podnikateli a řídili si svůj čas sami, aby nebyli závislí na vedení, kde pracují. Samozřejmě na začátku příjde přemýšlení o tom jaký obor si zvolit a v čem vlastně podnikat. Následuje bussines plán, plánování financí, času a mnoho dalšího. Ale podívejme se na to z trošku jiné strany.

Jak najít cestu k úspěšnému podnikání? Můžeme si představit, že lidé si kupují zboží a služby z důvodu, že jim ulehčují život a navíc řeší problémy, které lidé mají. Nemůžu si zavolat? Koupím si mobilní telefon a tak dále. Díky tomu mohou prosperovat firmy, které nabízejí mobilní telefony a mnoho dalšího.

Určitě existuje mnoho řešení na lidské problémy a téměř na každý takový problém již bylo vymyšleno řešení. Ale je třeba se zamyslet nad svými životem a přemýšlet nad tím co máte vy sami za problémy a z toho se může odvíjet dobré podnikání, v kterém můžete vynikat. Pokud dokážete lidem dodat to co potřebují a to co sami neumí vyřešit, tak máte vyhráno.

Možná namítnete, že veškeré služby jsou již na trhu a není co nového vymýšlet. Ale je možné služby i zboží neustále vylepšovat. Nikdo není dokonalý a lidé chtějí pohodlí, nejlepší řešení jejich problému a tak máte mnoho šance zařadit se mezi ty úspěšné podnikatele, kteří dodávají inovativní řešení nějakého problému, který lidé řeší.

A jak to skloubit se zaměstnáním? Nemusíte hned odcházet z práce a začít podnikat, ale začít pomalu a přemýšlet, jestli neexistuje nějaká cesta jak lidem poskytnout to co potřebují. Začněte se věnovat svému novému projektu hodinu denně, kterou určitě každý z nás ušetří, a udělejte si podrobný plán, kterého se budete držet.

Nemusíte ze začátku investovat mnoho peněz, abyste neohrozili vaše rodinné finance, nebo se nedostali do finančních potíží, ale se systémem rozložení výdajů se dostanete do situace, kdy budete budovat pozitivní příjem, který vám umožní dále investovat.

Založení například internetového obchodu nezabere více jak měsíc práce do prvního spuštění a prodeje prvního produktu. Pokud nevíte jak tak vám pomůže průvodce podnikáním, který jsme vytvořili pro lepší orientaci začínajícím podnikatelům.

 

Řiďme se heslem: „hodina denně k úspěchu“. Hodně úspěchu v budoucím podnikání přeje redakce bigplus.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *